Vážení zákazníci, oznamujeme, že nyní probíha akce JARNÍ SLEVY UHLÍ A BRIKET

Uhelné sklady a Hutní materiál Polička (https://www.nejuhli.cz/)

Balené palivo

Hnědé pytlované uhlí OŘECH 2  – 25kg, paleta 750kg je určeno především pro automatické kotle na uhlí, ale může být vhodné i pro některé kotle s ručním přikládáním. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a. s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby náš zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen.


Hnědé pytlované uhlí OŘECH 1 – 25kg, paleta 750kg přímo od výrobce je určeno zejména pro klasické kotle na uhlí a kamna. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a.s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby nás zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen. S naším výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu.


Uhelné brikety REKORD 2 – 25kg, paleta 750kg pocházejí z oblasti lužického revíru a na české trhu se staly zárukou kvality. Brikety Rekord v pytlích 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře

 

Dřevěné pelety A1- 15kg se vyznačují kvalitním slisováním, nízkou popelnatostí, malým otěrem a tmavší barvou. Použitou surovinou k výrobě těchto pelet je čistá odkorněná borovicová pilina, která zaručuje výbornou výhřevnost. Pelety mají průměr 6 mm a dodávány jsou v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Pytle s peletami jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.

Dřevěné pelety Kunovice Enplus A1  – 15kg  jsou pelety s certifikací ENplus A1 s průměrem 6 mm. Pelety jsou dodávány v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Vyznačují se především vysokou výhřevností, kvalitním slisováním, nízkou popelnatostí a malým otěrem. Použitou surovinou k výrobě těchto pelet jsou čisté smrkové piliny.

Dřevěné pelety Rolnická ENplus A1-  15kg jsou pelety s certifikací ENplus A1 a průměrem 6 mm. Pelety jsou dodávány v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Vyznačují se především vysokou výhřevností, kvalitním slisováním, nízkou popelnatostí a malým otěrem. Použitou surovinou k výrobě těchto pelet jsou čisté smrkové piliny.

Dřevěné brikety RUF BUK  – 10kg  jsou lisovány do tvaru hranolů o velikosti 155 x 106 x 64 mm. Tyto brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 10 kg. Brikety RUF BUK pocházejí výhradně z české produkce a vyznačují se kvalitním slisováním a zaručují tak dlouhou dobu hoření a maximální spokojenost. Použitou surovinou k výrobě těchto dřevěných briket jsou 100 % čisté bukové piliny.  Brikety jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.

Dřevěné brikety HARD - 10kg jsou lisovány do tvaru válců o průměru 90 mm a délce 260 mm. Tyto válcové brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 10 kg. Válcové brikety HARD se vyznačují kvalitním slisováním a zaručují tak dlouhou dobu hoření a maximální spokojenost. Použitou surovinou k výrobě těchto briket jsou piliny z tvrdých dřevin. Brikety jsou na paletě chráněny strečovou folií. Palety jsou jednorázové a nevratné a jejich cena není zpoplatněna.


Dřevěné brikety RUF DUB  – 10kg  jsou lisovány do tvaru hranolů o velikosti cca. 65 x 150 x 110 mm. Tyto brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 10 kg. Použitou surovinou k výrobě těchto briket jsou dubové piliny bez pojiv a příměsí.  Balíčky briket jsou poskládané na dřevěné paletě modré barvy a chráněny strečovou folií..

Uhelné brikety REKORD 7 FOLIE – 10kg  Brikety Rekord fólie 10 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. 

Uhelné brikety UNION FOLIE  – 10kg  dříve prodávané pod značkou HeizProfi jsou lisované bez pojiv a jsou 100% přírodní. Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION mimořádně dlouho a rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní. Brikety Union fólie 10 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. S krbovými briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví.

 

O dostupnosti zboží se informujte v kontaktním formuláři  nebo na  tel. 725707388