BALENÉ UHELNÉ A DŘEVĚNÉ BRIKETY, PELETY, UHLÍ


Hnědé pytlované uhlí OŘECH 2 – 25kg, paleta 750kg
Pytlované uhlí Ořech 2 přímo od výrobce je určeno především pro automatické kotle na uhlí, ale může být vhodné i pro některé kotle s ručním přikládáním. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a. s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby náš zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen.
Hnědé pytlované uhlí OŘECH 1 – 25kg, paleta 750kg
Pytlované uhlí Ořech 1 přímo od výrobce je určeno zejména pro klasické kotle na uhlí a kamna. Palivo zabalené do pytlů pochází výhradně z produkce Severočeských dolů a.s., úpravna Ledvice. Mezi rozhodující jakostní parametry, které odlišují Bílinské uhlí od ostatních druhů hnědého uhlí, patří výhřevnost, nízký obsah síry, popela, bitumenů a ostatních škodlivin. Bílinské uhlí se vyznačuje také velmi dobrým spalováním. Produkt patří mezi výběrové produkty paliv. Kvalitu baleného uhlí si jako výrobce a distributor balení pečlivě hlídáme, aby nás zákazník byl s kvalitou výrobku spokojen. S naším výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu.
Uhelné brikety REKORD 2 – 25kg, paleta 750kg
Hnědouhelné německé brikety Rekord pocházejí z oblasti lužického revíru a na české trhu se staly zárukou kvality. Brikety Rekord v pytlích 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře.
Uhelné brikety UNION FOLIE – 10kg, paleta 960kg
Hnědouhelné německé brikety UNION, dříve prodávané pod značkou HeizProfi jsou lisované bez pojiv a jsou 100% přírodní. Díky vysoké výhřevnosti hoří krbové brikety UNION mimořádně dlouho a rovnoměrně a jsou tak mimořádně efektivní. Brikety Union fólie 10 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. S krbovými briketami UNION si odpočinete nejen od všedního dne, ale také od přikládání dřeva. Krbové brikety totiž hoří podstatně déle než běžné štípané dříví.
Dřevěné pelety Camellot ENplus A1 – 15kg, paleta 1050kg
Dřevní pelety Camellot jsou pelety s certifikací ENplus A1 a průměrem 6 mm. Pelety jsou dodávány v sáčcích o hmotnosti 15 kg. Vyznačují se především vysokou výhřevností, kvalitním slisováním, nízkou popelnatostí a malým otěrem. Použitou surovinou k výrobě těchto pelet jsou čisté odkorněné smrkové piliny.
Dřevěné brikety HARD – 10kg, paleta 960kg
Dřevěné brikety HARD jsou lisovány do tvaru válců o průměru 90 mm a délce 260 mm. Tyto válcové brikety jsou dodávány v baleních o hmotnosti 10 kg. Válcové brikety HARD se vyznačují kvalitním slisováním a zaručují tak dlouhou dobu hoření a maximální spokojenost. Použitou surovinou k výrobě těchto briket jsou piliny z tvrdých dřevin. Brikety jsou na paletě chráněny strečovou folií.
Dřevěné brikety buk
Materiál:
buk
Délka:
60-80 mm
Průměr:
60 mm
Balení:
15 kg v pytli, 42 pytlů na paletě